Trafik Sigortası

CML SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

TRAFİK POLİÇELERİNİZDE YOL YARDIMI BİZDEN

TRAFİK POLİÇELERİNİZDE YOL YARDIMI BİZDEN
Trafik Sigortası + Yol Yardımı 620 TL den Başlayan Fiyatlarla. Bizi arayarak ya da WhatsApp Hattımızdan Yazarak Size En İyi Teminatı, En Uygun Fiyata Sunalım

KONUT VE EŞYA SİGORTASINDA KAMPANYA

KONUT VE EŞYA SİGORTASINDA KAMPANYA
Konut ve Eşya Sigortasi 200 TL den Başlayan Fiyatlarla.. Bizi arayarak ya da WhatsApp Hattımızdan Yazarak Size En İyi Teminatı, En Uygun Fiyata Sunalım

KEFALET SİGORTASI

KEFALET SİGORTASI

Banka teminat mektubu yerine geçecek "kefalet sigortası".. İhaleye girecekler DİKKAT bankadan alacağınız teeminat mektubunu biz veriyoruz.

Trafik Sigortası

Konya Ereğli de hizmet veren Sigorta Acentemiz, CML Sigorta Aracılık Hizmetleri, Zorunlu Trafik Sigortanızı En İyi Teminat, En Uygun Fiyat Politikası ile yapmaktadır. Türkiye'nin her yerinden CML Sigorta Ayrıcalığı ile Fiyat Teklifi Alabilir ve Trafik Sigotanızı yaptırabilirsiniz. Kredi Kartına Taksit İmkanımız vardır. Bizlerden hizmet alan müşterilerimiz her yıl sigortaları geçmeden bilgilendirilirler. Yüzlerce Mutlu Müşterileri ile CML Sigorta %100 Müşteri menfaati ve memnuniyeti odaklı Hizmet vermektedir.

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu Trafik Sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununda düzenlenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu bir sigorta çeşididir. Her yıl yenilenmek zorundadır. Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortasını yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası yapıldığı aracın zararını karşılamaz, sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar.

Zorunlu trafik sigortası olmayan ya da süresi sona ermiş araçlar görüldükleri yerde trafiğe çıkması engellenecek şekilde işlem yapılır (bağlanır). Her araç sahibi zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ve sigorta süresi sona ermeden yeniletmekten sorumludur. Zorunlu olan bu sigortayı yaptırmayanların araçları trafik şubelerinin otoparklarına alınır. Yani bir ceza ödeyerek yola devam etmek mümkün değildir. Araç anında trafikten men edilir. Bunun sonrasında aracı geri almak pek kolay değildir. Aracı almak için trafik sigortasının mutlaka yapılması gerekir. Aracın bulunduğu otoparka gidilerek görevli memurlara durum haber verilir. Belgenin tebliğ edilmesi şarttır. Bundan sonra da araç sigortasız olarak trafiğe çıktığı için para cezası ödenir. Aracın otoparkta kaldığı her gün için de otoparka ücret ödenmesi gerekmektedir.

Zorunlu trafik sigortasındaki limitler trafik kazasında oluşacak zararın türüne göre değişir. Herhangi bir can kaybı olması durumunda ölenin yakınlarına verilmesi gereken miktar, yaralanma olması durumunda hastane masrafları için ödenecek miktardan farklıdır. Aynı şekilde sadece maddi hasar olması durumunda da ödenecek rakam farklılık gösterir. Böyle durumlarda ödenecek miktar her sene değişmekte ve böylece her sene ödenecek primlerde de değişiklik olmaktadır.

Trafik Sigortası Teminatları Nelerdir?

Zorunlu trafik sigortası teminatları ve limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen, bütün sigorta şirketleri için aynı olan teminatlardır. Ancak fiyat ve ödeme koşulları şirketlere göre farklılık göstermektedir.

Zorunlu trafik sigortası kapsamında, sigorta teminatları ve limitleri, araçların model yılı ve ruhsat sahibinin mesleği gibi değişkenler nedeniyle bazı farklılıklar oluşur.

Trafik sigortası kapsamı altında verilen teminatlar şu şekildedir.

 1. Kişi başı vefat ve tedavi teminatı; Hasarın yaşanması halinde her kişi için verilecek olan vefat ve tedavi masrafları,
 2. Kaza başına vefat ve tedavi teminatı; Bir hasar durumunda bir kazadaki her bir kişinin vefat ve tedavi masraflarını karşılar,
 3. Araç ve kaza başına maddi hasar teminatı; Bir hasar durumunda karşı tarafa verilecek maddi zararları karşılar,

Trafik sigortası, zorunlu olmasının yanı sıra, karşı tarafa verilen hasarları karşılaması bakımından araç sahiplerini maddi olarak koruyan bir sigortadır.Gerek kaza olması ihtimali, gerekse herhangi bir polis kontrolünde ilk dikkat edilecek unsurlardan biri olan trafik sigortası ihmal edilmemelidir.

Bu Sayfa 6320 Defa Ziyaret Edildi

Duyurular

2023 2024 Eğitime Destek Kampanyamız

2023 2024 Eğitime Destek Kampanyamız

CML Sigorta Olarak 2023 2024 Eğitim Öğretim yılında Emirgazi ilçemizdeki bir çok okulumuza destek sağlaldık.

[widgetkit id="17" name="Egitime tam destek"]

 

 

Kredilerde %50 İndirimli Hayat Sigortası İmkanı

Kredilerde %50 İndirimli Hayat Sigortası İmkanı

CML SİGORTA dan Bir Hizmet Daha. Kredi çekerken Hayat Sigorta Ücretlerinizi Yarı Yarıya Düşürme İmkanı


Hayat sigorta poliçelerinde %50 indirimli alıp, bankalardan kredi çektiğinizde size tanzim edilen hayat poliçelerinizin parasını geri alabilirsiniz. 

Vatandaşların kredi esnasında bankanın  tanzim etmiş olduğu hayat sigortasını CML SİGORTA  yarı yarıya tanzim edip,  vatandaşlar bankadaki hayat sigortalarını iptal ettirip parasını geri alarak Hayat sigorta masrafını yarı yarıya düşürmüş oluyor.

Detaylar İçin Arayınız:
CEMİL KAYMAK :0 546 222 38 03
OFİS TEL :0 850 221 97 51

Cml Sigorta Sosyal Sorumluk Projesi

Cml Sigorta Sosyal Sorumluk Projesi

Eğitime Katkı Projemiz

Çocuklarımızın yüzü gülsün diye eğitime katkı projemiz.
CML Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak Ereğli de 4 Okula Kırtasiye Malzeme desteği verildi.

Kefalet Sigortası Uygulaması Başladı

Kefalet Sigortası Uygulaması Başladı

QUİCK SİGORTA EREĞLİ YETKİLİ ACENTE CML SİGORTA İŞBİRLİĞİ İLE....

EREĞLİ DE İLK!!! KONYA'DA İLK!!! TURKIYE'DE İLK!!!

BANKA TEMİNAT MEKTUBU YERİNE GEÇECEK "KEFALET SİGORTASI" UYGULAMASI BAŞLADI..

Sizi bankaların kaprisinden kurtarmaya geldik!

'İhaleye gireceksiniz,teminat mektubu almanız lazım,Teminat mektubu alamıyorsunuz.
Biz sizi kefalet sigortası ile bu sıkıntıdan kurtarmaya geldik.
Yani biz sizin adiniza gireceğiniz ihaleye 'KEFİL' oluyoruz.

Detaylar:
CEMİL KAYMAK :0 546 222 38 03
OFİS TEL :0 850 221 97 51

Trafik Sigortası + Yol Yardımı 620 TL

Trafik Sigortası + Yol Yardımı 620 TL

Kampanya... Zorunlu Trafik Sigortası + Yol Yardımı 620 TL deb Başlayan Fiyatlarla... Daha Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz. 0 546 222 38 03 -  0 850 221 97 51

KARAYOLLARI MOTORLU ARAÇLAR ZORUNLU MALİ SORUMLULUK (TRAFİK) SİGORTA POLİÇESİ

SAĞLIK GİDERLERİ MASRAFI: İşbu poliçede yer alan Sağlık Giderleri Teminatı Karayolları Trafik Kanununun 98.maddesi hükmüne göre trafik kazaları nedeniyle üniversitelere bağlı hastaneler dahil tüm resmi ve özel sağlık kuruluşlarının sundukları sağlık hizmet bedelleri Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanır. Sigorta Şirketlerinin bu teminata ilişkin SGK ya yaptıkları prim katkısıyla bu teminat kapsamında yükümlülükleri sona erer.

ASSİSTANS TRAFİK ARAÇ YARDIM HİZMETİ (KARŞI ARAÇ DAHİL) :Asistans Hizmetlerine 0850 755 1 755 nolu Quick Yardım hattından ulaşabilirsiniz.

A ) Araç Teminatları Kapsamı: 1. Aracın Çekilmesi : a ) Binek ve Hafif Ticari Araç Grubu:1.000.-TL,b ) Ağır ve Özel Maksatlı Araç Grubu:1.500.-TL Aracın kaza sonucu hareketsiz kalması durumunda en yakın servise (tamirhane) nakli. 2. Aracın Vinç İle Kurtarılması : a ) Binek ve Hafif Ticari Araç Grubu:1.750.-TL,   b ) Ağır ve Özel Maksatlı Araç Grubu 2.500.-TL Aracın karayolunda giderken aracın devrilme veya şarampole yuvarlanma nedeniyle hareketsiz kalması durumunda, aracın kurtarılması ve sonrasında yoluna devam etmesi için uygun bir yere konulması için gerekli organizasyonun sağlanması . 3. Aracın arıza nedeniyle çekilmesi yukarıda yazılı limitler dahilinde olup 0-10 yaşa kadar(10 yaş dahil) sınırsız, 10 yaş üzeri araçlarda ise yılda 1(Bir) kez çekme hizmeti verilir. 4. Oto kapı kilit hizmeti Araç kapısının açılamaması durumunda, en yakın tamirciye aracın nakli 1.000 TL limit dahilinde sağlanacaktır.(Sadece Binek ve Hafif Ticari Araç Grubu İçin.) 5- Lastik değiştirilmesi hizmeti Araç ile yolculuk esnasında oluşabilecek lastik arızaları için, Lastiğin olay yerinde değiştirilememesi halinde en yakın tamirciye aracın nakli 1000 TL limit dahilinde sağlanacaktır. (Sadece Binek ve Hafif Ticari Araç Grubu İçin.) 6- Benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi Aracın benzininin bitmesi, yakıtının donması durumunda ise, araç en yakın benzinciye 1.000 TL limit dahilinde çektirilecektir.(Sadece Binek ve Hafif Ticari Araç Grubu İçin.) 7- Aracın arızalanması veya kaza nedeniyle ikamet ve seyahat Aracın arızalanması, yolda kalması veya kaza durumunda, aşağıdaki masraflar karşılanacaktır. a) Eğer arıza aynı gün içinde tamir edilemez ise, azami 3 güne kadar Lehdar başına her gün için azami 600 TL tutarına kadar aracın tamiratını bekleme amacıyla konaklama masrafları (standart oda+kahvaltı) b) Eğer tamir süresi arızalanmayı izleyen 48 saati aşarsa, Lehdarlar'ın Daimi İkametgâha dönüşlerinde meydana gelen seyahat masraflarını, veya Lehtarlar seyahate devam etmek isterlerse, seyahat için planlanan yere kadar olan seyahat masraflarını ödeyecektir. Eğer Lehdarlar 'ın sayısı ikiden fazla ise ve araç arızalanmayı izleyen 48 saatten daha uzun süre tamir edilmemiş ise Lehtarlar seyahate devam etmek için muadil binek bir araç kiralamak isteyebilir (Kamyonet ve minibüsler için de kiralık binek bir otomobil sağlanacaktır). Bu durumda kendilerine azami 48 saat süre için kira bedeli 2.000.- TL dan fazla olmamak kaydıyla, kiralık bir binek araç sağlanacaktır. Konaklama giderleri, sigortalının ikametgahına geri gönderilmesi ve kiralık araç teminatlarından aynı anda yararlanılamaz. 8- Aracın çalınması nedeniyle ikamet ve seyahat Eğer Araç çalınmış ise, konunun derhal polise bildirilmiş olması kaydıyla, yukarıda 7inci maddede belirtilen menfaatlerin aynısını sağlayacaktır.9-Onarılan veya bulunan aracın alınması için seyahat ile emanet ve muhafazası Eğer arızalanmadan sonra yapılacak tamir aracın 72 saatten fazla bir süre hareketsiz kalmasını gerektirirse, veya aracın çalınması durumunda, Araç, Lehdarın hırsızlığın meydana geldiği yeri terk etmesinden sonra bulunursa, aşağıdaki masrafları ödeyecektir :a) Tamir edilmiş veya bulunmuş aracın azami 1.000 TL kadar emanet ve muhafaza masrafı) Aracın Daimi İkametgâha götürmek için Lehdar

'ın veya tayin ettiği herhangi bir kişinin aracın tamir edildiği veya bulunduğu mekana kadar yaptığı seyahat masrafları) B ) Araç kazası sonucu yaralanma veya hastalanma

durumunda nakil Sigortalının araç kazası sonucu yaralanması durumunda, ambulans veya refakatçi doktor ve Şirketin doktoru tarafından en uygun kabul edilen bir nakil aracıyla uygun olan en yakın tıbbi merkeze veya tıbbi merkezden diğerine nakil. -Lehtarın yurtdışında yaralanması veya hastalanması nedeniyle sağlık yardımı sağlanması:18.000.-TL.(Binek ve Hafif Ticari Araçlar için.) -Lehtarın yurtdışında yaralanması veya hastalanması nedeniyle sağlık yardımı sağlanması: 7.000.-TL ve Sadece sigortalının nakli ile sınırlı (Ağır ve Özel Maksatlı Araç Grubu İçin.). -Yurtdışında yaralanma/hastalık nedeniyle kalışın uzaması :700 TL/gün max.5 nedeniyle kalışın uzaması. (Binek ve Hafif Ticari Araçlar için.) - Yurtdışında yaralanma/hastalık nedeniyle kalışın uzaması :350 TL/gün max.5 nedeniyle kalışın uzaması Sadece sigortalının nakli. (Ağır ve Özel Maksatlı Araç Grubu İçin.). -Vefat eden Sigortalının ve eşlik edenlerin Daimi İkametgahına nakli .Azami 7.000 TL Cenaze ve Defin Masrafları kapsam dışıdır. - Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu seyahat (Sınırsız). - Hukuksal Koruma: Sigortalı Aracın söz konusu olduğu trafik kazaları nedeniyle yapılan cezai duruşmalarda, Sigortalı veya Daimi Sürücü'den talep edilen kefalet miktarını Şirket ilgili mercilere yatıracaktır. Bu menfaat kapsamında borç olarak ödenecek azami tutar

1.400 TL'dir. (30 gün içinde geri ödenmesi koşuluyla borç olarak) C ) Acil mesaj iletilmesi Sınırsız. MEDLİNE- ACİL VE DESTEK SAĞLIK VE TIBBİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 

HİZMET KAPSAMI: -TIBBİ DANIŞMANLIK: Hak Sahibine (hastaya) MEDLİNE hekimleri tarafından telefon aracılığı ile şikâyeti ile ilgili aydınlatıcı ve yönlendirici bilgi aktarmak. - ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ: Sağlık Bakanlığının Acil Sağlık Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında Acil Sağlık hizmeti konusunda eğitim görmüş sağlık ekipleri tarafından, ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlarda tıbbi araç ve gereç desteği sunulması. -ACİL KARA AMBULANSI HİZMETİ: Sağlık Bakanlığının Ambulanslar ve Acil Sağlık araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği şartlarını taşıyan, Hekim/Paramedik, anestezi teknisyeni ve sürücüden oluşan bir ekipten müteşekkil araç. -ACİL HEKİM HİZMETİ: Kara Ambülansı bulunmayan ve Ulaşılması uzun zaman gerektirecek noktalarda, hak sahibine (hastaya) ilk etapta hekim göndererek müdahale yapılması. -İLAÇ VE SARF MALZEMESİ: Hak sahibine (hastaya) acil müdahale halinde bedelsiz olarak kullanılacak ilaç ve rutin malzemeleri temin etmek. -HİZMET BÖLGESİ: Bu hizmetler Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde verilecektir. -HİZMET SÜRESİ : 365 GÜN 24 SAAT ACİL SAĞLIK HİZMETİ -ALARM MERKEZİ NUMARASI : (0212) 444 12 12

 

EKSPER TAYİNİ KLOZU

Sigorta Eksperleri Atama Yönetmeliğinin 6 ve 7. maddelerine istinaden Sigortalı veya Sigorta Ettiren ya da Sigorta Sözleşmesinden menfaat sağlayan kişi tarafından veya Sigorta Şirketi tarafından bu sözleşmeden kaynaklanan hasarlara ilişkin olarak eksper tayin edilebilir. Aynı Yönetmeliğin 11.Maddesine istinaden Eksper Ücreti Atama yapan taraf tarafından ödenir. Hakem Eksper ücreti de 11.maddeye istinaden atayan taraf tarafından ödenir.

TRAFİK SİGORTASI HASARLARINDA İSTENEN BELGELER

MADDİ ZARARLARDA İSTENEN BELGELER: Trafik Kazası Tespit Tutanağı, Kazaya Karışan Araçların Ruhsat Fotokopileri, Kazaya Karışan Sürücülerin Ehliyet Fotokopileri

,Kazaya Karışan Sürücülerin Alkol Raporları, Mağdur araç sahibi veya sahiplerinin banka hesap bilgileri.

SÜREKLİ SAKATLIK (DAİMİ MALULİYET) HALLERİNDE İSTENEN BELGELER: Polis veya Jandarma Trafik kazası tutanağı tasdikli sureti, Kazaya karışan araçların ruhsat fotokopileri, Kazaya karışan sürücülerin ehliyet fotokopileri, Kazaya karışan sürücülerin alkol raporları ,Kazadan sonra görülen tedavi ile ilgili doktor raporları, Tam teşekküllü hastaneden alınan maluliyet oranını gösteren sağlık kurulu (heyet) raporu tasdikli sureti . Malulün mesleği ve son 3 aylık kazancını gösteren resmi gelir belgesi.

ÖLÜM HALİNDE İSTENEN BELGELER: Polis veya Jandarma Trafik kazası tutanağı tasdikli sureti, Kazaya karışan sürücülerin ehliyet fotokopileri, Kazaya karışan sürücülerin alkol raporları, Veraset ilamı tasdikli sureti ,Aile nüfus kayıt tablosu tasdikli sureti, Ölen kişinin mesleği ve Son 3 aylık gelir durumunu gösteren resmi belge, Hak Sahibine ait banka hesap bilgileri

SİGORTANIN SÜRESİ

İşbu poliçenin sigorta başlangıç tarihi, tanzim tarihinden (sisteme girildiği) sonra ise, teminat süresi, sigorta başlangıç tarihi olarak yazılı gün saat 12.00'de baslar, ba şlangıç tarihi ve tanzim tarihi aynı gün ise teminat poliçenin tanzim edildiği (sisteme girildiği) tarih ve saatte baslar ve her halükarda bitiş tarihi olarak yazılı gün saat 12:00' de sona erer.

Tanzim tarihinin vade başlangıç tarihinden önce olması durumunda işbu poliçeye konu menfaatle ilgili bir önceki poliçe vade sonu ile bu poliçe vade başlangıç arasında boşluk olmayan hallerde bu poliçe önceki poliçenin bitiş saatinde teminat vermeye başlar.

Sigorta Acenten Anında Yanında

Sigorta Acenten Anında Yanında

Sigorta Acente'den Alınır.

SİGORTA ÖDEME YAPMAZ DEMEYİN...KENDİNİZİ ARACINIZI EVİNİZİ İŞYERİNİZİ RİSKE ATMAYIN...
SİGORTANIZI YAPTIRIN ÖNLEMİNİZİ ALIN KAFANIZ RAHAT ETSİN...

CML SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

Bilgisayarını Al Eline Gel Kendi İşinin Sahibi Ol

Bilgisayarını Al Eline Gel Kendi İşinin Sahibi Ol

Gerçekten çalışmak istiyorum ama ereglide iş yok diyen simdilik 10 arkadaşım bu metni iyice oku ve asagida yazdigim özelliklere sahipsen benimle irtibata geç.
Aranan özellikler:
1.En basta ben elime aldigim ne is olursa olsun basarabilirim elim ayagim tutuyor zeki bir insanim diyebilen
2.En az lise yada ünv mezunu erkek yada bayan 20-27 yaş arası
3.Bilgisayarı aktif olarak kullanabilen
4.Kendisine ve çevresine güvenen çevre sahibi
5.Mantikli,guleryuzlu,seviyeli dürüst ve güvenilir
6.Kendi işimi yapmak istiyorum ama okadar sermaye nerdeee bendeki sermayeyle masa sandalye bile alınmaz
diyen arkadaşlarım:
Bilgisayarını  al eline gel kendi işinin sahibi ol adını verdiğim ;
eğitimi ve semineri sahsim tarafından verilecek olan ve ilk etapta 10 kişiye iş imkânı sağlayacağım istihdam icin irtibata geçebilirsiniz...


CML SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ CEMİL KAYMAK     0 546 222 38 03  iş: 0 850 221 97 51

İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Konut Paket Sigorta Kampanyası

Konut Paket Sigorta Kampanyası

AKLINIZ EVİNİZDE KALMASIN...BİZ SİZİN YERİNİZE DÜŞÜNDÜK VE MÜKEMMEL BİR PAKET HAZIRLADIK...10 PAKET SİGARA PARASINA 1 YIL BOYUNCA EVİNİZİ EŞYANIZI OLUMSUZ TÜM RİSKLERE KARŞI KORUYORUZ...1 YILLIK KONUT PAKET SİGORTASI 130 TL... İŞTE DETAYLAR...

1. BİNA BEDELİ: 130.000 TL

2. EŞYA BEDELİ: 30.000 TL

3. SEL SU BASMASI: 150.000 TL

4. KİRA KAYBI: 15.000 TL

5. CAM KIRILMASI: 1.000 TL

6. ELEKTRONİK CİHAZ: 5.000 TL

7. QUİCIK EV ASİSTAN HİZMETLERİ

 • Tesisat İşleri: 750 TL ( Yılda 1 kez)
 • Elektrik İşleri: 750 TL ( Yılda 1 kez)
 • Cam İşleri: 750 TL ( Yılda 1 kez)
 • Anahtar İşleri: 750 TL ( Yılda 1 kez)
 • Bilgi ve Organizasyon İşleri
 • Yazılamayan Riskler

BU KONUT PAKET KAÇMAZ SADECE YILLIK 130 TL...

Daha yazamadigimiz bir çok teminat detaylari ofisimizi ziyaret ederek yada telefonla öğrenebilirsiniz

HİZMETLERİMİZ

YETKİLİ OLDUĞUMUZ ACENTELİKLER

QUİCK SİGORTA

QUİCK SİGORTA
Konya Ereğli Quick Sigorta Yetkili Acentesi

CORPUS SİGORTA

CORPUS SİGORTA
Konya Ereğli Corpus Sigorta Yetkili Acentesi

ANKARA SİGORTA

ANKARA SİGORTA
Konya Ereğli Ankara Sigorta Yetkili Acentesi

KORU SİGORTA

KORU SİGORTA
Konya Ereğli Koru Sigorta Yetkili Acentesi

Acn TURK Sigorta

Acn TURK Sigorta
Konya Ereğli Acn TURK Sigorta Yetkili Acentesi

ATLAS MUTUEL SİGORTA

ATLAS MUTUEL SİGORTA
Konya Ereğli Atlas Mutuel Sigorta Yetkili Acentesi

ANA SİGORTA

ANA SİGORTA
Konya Ereğli Ana Sigorta Yetkili Acentesi

HEPİYİ SİGORTA

HEPİYİ SİGORTA
Konya Ereğli Hepiyi Sigorta Yetkili Acentesi

FİBA EMEKLİLİK

FİBA EMEKLİLİK
Konya Ereğli Fİba Emeklilik Yetkili Acentesi

ŞEKER SİGORTA

ŞEKER SİGORTA
Konya Ereğli Şeker Sigorta Yetkili Acentesi
Image
CML SİGORTA ile Tüm Poliçe İşlemlerinizde Sigorta Şirketlerinin anlaşmalı olduğu Bankalar ile Kredi Kartına Vade Farksız Taksit İmkanı Vardır. Bizimle Görüşmeden Karar vermeyin
Facebook Sayfamızı Takip Ederek Tüm Kampanya ve Duyurularımızdan Haberdar Olun.
Image
Cml Sigorta - İnsan Kaynakları

BİZİM İÇİN NE DEDİLER ?

 • Hüseyin Işık

  Cemil kaymak beyle 3 senedir şirketimin ve kendi hususi araçlarımın sigorta kasko işlemini yaptırmaktayım. İşinde güvenilir ve profesyonel bir yönetici. Fiyat ve performans açısından tavsiye edilir. Kolay gelsin
 • Fevzi Coşkun

  Aldığım hizmetten son derece memnunum hizmetiniz için sonsuz teşekkürümü sunuyorum
 • Mehmet Mertcan

  Yıllardır hizmet alıyoruz. Profesyonel yaklaşım ve hizmet anlayışından dolayı tebrik ederim.
 • Bayram T.

  İstanbulda İkamet etmeme rağmen Trafik Sigortamı ve Dask Poliçemi Cml Sigorta dan yaptırıyorum. Bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Çok Memnunum. Herkese Tavsiye Ederim
 • EMRAH ALAN

  Uygun fiyat ve en iyi hizmet verdiğiniz için teşekkürler Allah işinizi gücünüzü rast getirsin
 • Ali Denli

  Sigortamı cml sigortadan yaptırdım gayet memnunum
 • Yusuf turkkol

  3 tane aracımı sıgorta ve kasko ıslerını cml sıgortaya yaptırıyorum hem fıyat hem kaliteli hızmt çok memnunum herkese tavsıye ederım
 • Cumali Pektaş

  Istanbul da ikamet etmeme rağmen sigorta şartlarından çok memnunum her zaman her yerde aynı sigorta şirketimle çalışmak isterim.
 • Mehmet Bütüner

  Kaliteli hizmet müşteri takibi teşekkür cemil bey
 • Ali B.

  Sigorta zamanlarında en makul fiyat ve en detaylı hizmet aldığım bir yer 3 senedir memnunum .. tavsiye ederim..
 • Kemal Taşcıoğlu

  Hizmette bir numara calismadan karar vermeyin
 • CUMALİ KARAASLAN

  Gayet memnunum. 24 saat telefonla ulaşabiliyorum. Her zaman yanımda ve güvende hissetmemi sağlıyor. Teşekkürler CML Siğorta
 • Fatih ateş

  Araç sigortasi ve diger sigortalar icin en uygun sigortaci sigortanizin günü gelmeden önce arayip bilgi veriyor ve en uygun fiyattan sigortanizi yapıyor dört dörtlük sigortacı
 • Akif Sevgi

  On numara bi sayfa olmuş çok güzel çalışıyor teşekkürler CML
 • Atilla Eğer

  Değerli eş dost arkadaşlar ben bir müşteri olarak cml siğortadan ve Sahibi yani işletmecisi Cemil beyden iş ahlakı ve ilği alakadan çok memnun kaldım ve kendilerini tebrik ediyorum bana verdikleri güven ve kaliteli hizmetsen dolayı ve bu yüzden dostlarıma tavsiye ediyorum mutlaka bu hizmetden faydalanmasını tavsiye ediyorum teşekkürler cml siğorta
 • Asim yuksel

  O sigortaci bu sigortacı gezmeye hic gerke yok bütün fiyatlar cml. Sigorta da
 • FATİH ŞAHİN

  kocaeli ilinde görev yapıyorum tüm her yeri araştırdım nerdeyse cml sigortadan uygun yapan yer bulmadım...tüm sigorta işlemleri cml sigortada yaptırıyorum...cemil abi sağolsun bir telefon kadar uzağımda sadece...telefonun ikinci kez çaldığını hatırlamıyorum...e uygun fiyat kaliteli hizmet daha ne olsun teşekkürler CML SİGORTA
 • İbrahim KAYGISIZ

  Antalyada 1300-1400 tl istedikleri arac sigortami. Cml sigorta farkiyla 1065 tl ye yaptirmanin mutlulugu icerisndeyim. Fiyat ve kalitenin ayrica musteri memnuniyetinin zirvesini yakalayan cml sigortaya tesekkur ederim.
 • Selim Günay

  Firma ilgi ve alaka 10 numara ilk defa calistim memmun kalacaginizi dusunjyorum sizinde
 • Emin karakış

  Yıllardır cemil bey ile çalışmaktayım.kahramanmaraşta olmama rağmen watsap üzerinden tüm işlemlerime hızlı kesin çözümlerle ve uygun fiyatla karşılık verdiği için kendisine teşekkür ediyorum.
 • Mustafa örentepe

  % 100 müşteri memnuniyeti güler yüz,en ucuz fiyat ve sorunlara en hızlı çözüm teşekkürler CML sigorta
 • Özgür Altınalana

  Daima sigorta yaptırdığım ve memnun kaldığım ayrıca aracımı en uygun fiyata sigorta yaptırdığım yer aracımın sigortasını nerde yaptıracam neresi uygun acaba diye aramayın cml sigorta ya gelin bence
 • Ersin ay

  Çok memnunum yıllardır güven içinde sigırtalarımı kaskolarımı cml sigorta yapıyor teşekkürler
 • Alı halıcı

  3 yıldır çalışıyorum sizlerden çok memnunuz
 • Cml PÇL

  Sıgortacıların hası kralı adaşım fızana da gitsek tek adresimiz cml sigorta hem uygun hem tecrübe hem de mükemmel bir insan daha ne olsun... Aranan kan bulundu cml sigorta
 • Ömer Kılıçarslan

  Cemil sigortayla çalışan şanslı hem hesaplı hemde güvenilir
 • Mehmet Emin Dönmez

  Çok teşekkürler ederim CML SİGORTAÇILIGIGA
 • Emre Tunçer

  güler yüzü yeter hizmette süper poliçem kesilene kadar çay kahve yemek her türlü hizmet mevcut sonuna kadar tavsiyemdir
 • Dursun Ali YAŞA

  Yaptığınız hizmetlerden son derece memnunum güvenilir hizmet mutlu müşteriler
 • Özgür Altınalana

  Uygun sigorta ücreti ve gördüğüm ilgiden dolayı memnun kaldım teşekkürler
 • Buğra

  3 yıldır sigortamı ve kaskomu sizde yaptırıyorum sorun yaşamadım memnunum teşekkür ederim hayırlı işleriniz olsun
 • İbrahim kaygisiz

  Guler yuzlu karsilamayla baslayip dostluk ile biten , ve diger şirketlerden farkli olarak kalite ve musteri memnuniyetine önem veren mukemmel bir acentadir. Tavsiye edebilecegim tek yer cml sigortadir. Kendilerini tebrik ediyor basarilar diliyorum
 • Bayram ünlü

  Verilen hizmetten dolayı tesekur eder tüm arkadaşlara hangi dalda sigorta yaptırmak isterlerse hiç düşünmeden yaptırmalarını tavsiye ederim.
 • Mehmet Aslan

  Oturduğum yerden tüm İşlemleri mi yaptılar maddi olarak da gerekli yardımı sağladılar teşekürler cemil bey iyi ki varsınız
 • Bekir Kaymak

  cok memnunuz kaiteli hizmet veren bi sirket ve guler yuzlu personel..
 • Ufuk

  Kaliteli hizmet en uygun fiyatlarla antalyada olmama rağmen 3 yıldir tercihim
 • Bayram ali kocabas

  Cok memnun kaldim yapilan hizmetten dolayi tesekkur ederim
 • Cuma Kaymak

  Ben istanbulda oturuyorum aracımın trafik sigortası nı cemil sigorta da yaptırdım ilgi ve alakalarindan dolayı çok teşekkür ederim çok memnunum cevreme de tavsiye de bulundum çalışma hayatı nda başarılar diliyorum
 • Alaaddin batmaz

  Cml sigorta hem hesaplı hem istediğimiz zaman yanımızda Güler yüzüyle Bir numara herkese CML sigorta yıl tavsiye ederim
 • Bayram Ali Karakuş

  Güvenilir Hizmet ekonomik fiyat Cml Sigorta da...
 • Murat ÜSTÜN

  Kurumsal kimliği ile sahip olduğu tüm imkanları müşterisine karşı en iyi şekilde sunan, Profesyonel çalışanları ile güler yüzlü, hızlı, dürüst, güvenilir bir sigorta acentası. Cemil Bey' e ayrı bir parantez açmak gerek; taleplerinize karşı maddi kolaylıklar sunan, yardım eden, işinize hızlı çözümler sunan biri olduğu için yürekten teşekkürler.
 • Mehmet

  3 yıldır Cemil Beyle çalışıyorum birkez olsun sorun yaşamadım
 • Mustafa Ünlü

  Kaliteli, dürüst ve güvenilir hizmetiniz için teşekürler. Ayrıca en uygun fiyat sizde.
 • Burak KIZMAZ

  En uygun fıyat en iyi kalite herkese tavsiye ederim.
 • Yılmaz Akın

  Teşekkür ederim Cemil Bey. Dükkana gelmeden işimizi hallettin Allah razı olsun. İşin gücün rast gelsin.
 • Bünyamin Adalı

  bende cmL sigortaya yaptirdimmm araclarimi memnunum tsk ler
 • Emre Kaya

  En uygun fiyat en iyi kalite. Herkese tavsiye ederim.
 • FATİH DAŞKAN

  Vermis oldugunuz hizmetten gercekten cok memnunum. Yardim ve hizmetleriniz icin cok tesekkurler... iyi ki varsiniz... iyi calismalar...
 • Erdal kabakci

  Son derece kaliteli ve guvenilir sigortacılık
 • Feride

  Çok memnunuz hiç bir sıkıntı yaşamadık başarılı 👍👍
 • Serkan bettemir

  Hem hesaplı hem güvenli
 • Deniz Ekici

  İşini uzmanına yaptırmak her zaman 1-0 önde başlamak demektir. Yola kafan rahat çıkıyorsun biliyorsun ki CML bir telefon kadar uzağında
 • Bünyamin Koçak

  YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALARDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM KOLAY GELSİN SİZİNLE ÇALIŞMAK BÜYÜK BİR ONUR SELAMLAR
 • Seyfettin bayrakci

  Aldığım Hizmetten Çok Memnun Kaldım. Teşekkürler CML Sigorta
 • Cemal

  Üstün başarılı kaliteli güvenilir hizmet herkese tavsiye ederim
 • Bünyamin

  iki aracı mi da cml sigortaya yaptirdimmm memnunum. tsk ler
 • Merve Gök

  Bayan olarak bu işlerden pek anlamıyordum bir arkadaşın tavsiyesiyle bu firmayla çalışmaya başladım çok memnun kaldım
 • Ercan Akbal

  İlk aracı aldığımdan bu yana müşterisiyim buradan daha uygun teklif veren firma görmedik memnunum tavsiye ederim Cemil abi slmlar 😎
 • Dursun Ali Yaşa

  Cemil sunmuş olduğun hizmetlerden dolayı teşekkür ederim ben memnum
 • Bülent Arazay

  Dürüst esnaf Fiyat konusunda elinden geleni yapar Ben yıllardır çalışıyorum kendileriyle Bi sorun yaşamadım Tavsiye ederim
 • Ali C.

  Güven-Hız-Kalite ve En Uygun Fiyatın adresi CML Sigorta Uğramadan Karar Veremeyin...
 • Ahmet Koçak

  İstanbul'da yaşamaktayım ve yaklaşık 5 senedir cml sigortayla çalışıyorum hasarlarım ve yol yardım hizmeti dahil bütün sigorta islemlerimi sorunsuz takip ettiği için Cemil kardeş ime sonsuz teşekkürler
 • Mehmet SIDDIK KARATAŞ

  Çok iyi çok memnunuz kalitesi tartışılmaz.
 • Adil dalkılıç

  Gerçekten memnun kaldım Cemil abi bizim ailemizin sigortacısı Güler yüzlü. Çalışkan. Faydalı ve çok temiz arkadaşımız
 • Ali Gökbudak

  Tabiki memnun kaldım ilgi alaka çok güzel karşılama güzel tşk ederim ilgi alakadan ve yapılan hizmetten dolayı

Cml Sigorta Genç Acenteler Platformu Üyesidir.

Cml Sigorta Genç Acenteler Platformu Üyesidir.
CML Sigorta Genç Acenteler Platformu Üyesidir.

Sitemizi Paylaşabilrsiniz

2018- HER HAKKI CML SİGORTA'YA AİTTİR.

BOYACI ALİ MAHALLESİ, ANIT CADDESİ, NO: 37/D
(4.NOTER KARŞISI, BELEDİYE OTOBÜS DURAKLARI İLERİSİ )
EREĞLİ / KONYA

Tasarım - Kodlama

Web TAsarım